1. Pierre Aboulker (ENS, Paris)
  2. Manuel Aprile (Université Libre de Bruxelles)
  3. Valentin Bartier (G-SCOP, Grenoble)
  4. Julien Baste (Université d'Ulm, Allemagne)
  5. Thomas Bellitto (University of Southern Denmark, Odense)
  6. Laurine Bénéteau (LIS, Marseille)
  7. Alexandre Blanché (LaBRI, Bordeaux)
  8. Marthe Bonamy (LaBRI, Bordeaux)
  9. Nicolas Bonichon (LaBRI, Bordeaux)
  10. Nicolas Bousquet (G-SCOP, Grenoble)
  11. Caroline Brosse (LIMOS, Clermont-Ferrand)
  12. Wouter Cames van Batenburg (Université Libre de Bruxelles)
  13. Renaud Chicoisne (Université Libre de Bruxelles)
  14. Alexis Cornet (LIMOS, Clermont-Ferrand)
  15. Tom Davot (LIRMM, Montpellier)
  16. Oscar Defrain (LIMOS, Clermont-Ferrand)
  17. Gauvain Devillez (Université de Mons)
  18. Jean-Paul Doignon (Université Libre de Bruxelles)
  19. François Dross (University of Warsaw)
  20. Eric Duchêne (LIRIS, Lyon)
  21. Foivos Fioravantes (I3S Sophia-Antipolis)
  22. Samuel Fiorini (Université Libre de Bruxelles)
  23. Florent Foucaud (LaBRI, Bordeaux)
  24. Bernard Fortz (Université Libre de Bruxelles)
  25. Florian Galliot (Institut Fourier, Grenoble)
  26. Valentin Garnero (G-SCOP, Grenoble)
  27. Valentin Gledel (G-SCOP, Grenoble)
  28. Nathan Grinsztajn (SEQUEL, Lille)
  29. Jan Goedgebeur (Ghent University)
  30. Ararat Harutyunyan (LAMSADE, Paris)
  31. Pierre Hauweele (Université de Mons)
  32. Frédéric Havet (I3S Sophia-Antipolis)
  33. Marc Heinrich (University of Leeds)
  34. Florian Hoersch (G-SCOP, Grenoble)
  35. Lucas Isenmann (LIRMM, Montpellier)
  36. Fabien Jacques (LIRMM, Montpellier)
  37. Rémi de Joannis de Verclos (Université Radboud, Nijmegen)
  38. Alice Joffard (LIRIS, Lyon)
  39. Gwenaël Joret (Université Libre de Bruxelles)
  40. Mamadou M. Kante (LIMOS, Clermont-Ferrand)
  41. Frantisek Kardos (LaBRI, Bordeaux)
  42. Eunjung Kim (LAMSADE, Paris)
  43. Hoang La (LIRMM, Montpellier)
  44. Arnaud Labourel (LIS, Marseille)
  45. Dimitri Lajou (LaBRI, Bordeaux)
  46. Aurélie Lagoutte (LIMOS, Clermont-Ferrand)
  47. Tien-Nam Le (Laboratoire Hubert Curien, Saint-Étienne)
  48. Mathieu Liedloff (LIFO, Orléans)
  49. William Lochet (University of Bergen)
  50. Fionn Mc Inerney (LIRIS, Lyon)
  51. Hadrien Mélot (Université de Mons)
  52. Quentin Meurisse (Université de Mons)
  53. Frédéric Meunier (CERMICS, Marne-la-Vallée)
  54. Mickaël Montassier (LIRMM, Montpellier)
  55. Carole Muller (Université Libre de Bruxelles)
  56. Jonathan Narboni (LaBRI, Bordeaux)
  57. Nicolas Nisse (I3S Sophia-Antipolis)
  58. Paul Ouvrard (LaBRI, Bordeaux)
  59. Dimitri Papadimitriou (University of Antwerp)
  60. Aline Parreau (LIRIS, Lyon)
  61. Lucas Pastor (LIMOS, Clermont-Ferrand)
  62. Manon Philibert (LIS, Marseille)
  63. Théo Pierron (Masaryk University, Brno)
  64. Alexandre Pinlou (LIRMM, Montpellier)
  65. François Pirot (Université Libre de Bruxelles)
  66. François Pitois (LIP, Lyon)
  67. Myriam Preissmann (G-SCOP, Grenoble)
  68. Jean-Florent Raymond (TU Berlin)
  69. Sébastien Ratel (LIS, Marseille)
  70. Cléophée Robin (G-SCOP, Grenoble)
  71. Michel Rigo (Université de Liège)
  72. Jonas Sénizergues (LRI, Paris)
  73. Florian Sikora (LAMSADE, Paris)
  74. Ni Luh Dewi Sintiari (LIP, Lyon)
  75. Alexandre Talon (LIP, Lyon)
  76. Jocelyn Thiebaut (LIFO, Orléans)
  77. Nicolas Trotignon (LIP, Lyon)
  78. Guillaume Valette (Université Libre de Bruxelles)
  79. Léo Valque (LIP, Lyon)
  80. Elise Vandomme (Université de Liège)
  81. Mathilde Vernet (LITIS, Le Havre)